Конструктор Військова техніка - Великий БТР Української армії




770 ₴
- Готово до відправки
- Код: KB002
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Військова техніка – Великий БТР Української армії.
Із набору можна зібрати броньовану машину Української армії.
У наборі 481 деталь.
у коробці 45*33.5*7см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 481 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴



