Ігровий набір конструктор на сонячній батареї Solar Spider and Robot



770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1021
Ігровий набір конструктор на сонячній батареї Solar Spider and Robot.
Конструктор покаже дитині переваги сонячної енергії і як вона рухає ту чи іншу іграшку з цього набору.
З деталей конструктора можна зібрати один із варіантів іграшок: павука, робота, динозавра T-Rex, комахи та бурову машину.
Сонячні іграшки найкраще працюють на вулиці у сонячний день або при яскравому світлі лампи.
У набір також входить проста наочна інструкція, що покроково показує, як зібрати вибрану модель.
Створення сонячних іграшок – чудовий спосіб весело провести час разом зі своїми близькими. Завдяки таким іграм діти можуть проводити більше години зі своїми батьками.
Набір упаковок у кольоровій упаковці 35*23*5см, що ідеально підходить для подарунка.
Для дітей віком від 8 років.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Електронний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
- Ціна: 770 ₴



