Ігровий набір конструктор на сонячній батареї Бойові механізми
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1014
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір конструктор на сонячній батареї Бойові механізми.
Механізми для дітей, які працюють від енергії сонця!
Набір дозволяє зібрати 3 варіанти бойових механізмів – робота, танк, бойову машину.
Деталі виготовлені з нетоксичного пластику максимально безпечної для здоров'я дитини. Для з'єднання деталей зайве використовувати додаткові кошти: клей, скотч, інші фіксують компоненти. Все, що потрібно, включено в набір. Комплект упакований у яскраву, барвисту коробку, куди вкладено максимально зрозумілу інструкцію в картинках, інтуїтивно зрозумілу навіть дітям віком від 8 років.
Габарити в упаковці: 25 x 19 x 5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Електронний |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴









