Ігровий набір конструктор на сонячній батареї Динозавр жук машина




380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2125А
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір конструктор на сонячній батареї Динозавр жук машина
Іграшковий конструктор дозволяє зібрати один із трьох варіантів робота - динозавра, жука, машину.
Набір дозволить в ігровій формі познайомити дитину з принципами дії сонячної енергії.
Розмір упаковки: 24*6,7*18,2 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Електронний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



