Ігровий набір машинка конструктор на сонячній батареї
Ігровий набір машинка конструктор на сонячній батареї.
Машинки для дітей, які працюють від енергії сонця!
Цей інноваційний комплект вчить дітей різним способам живлення та зарядки автомобіля, використовувати свій творчий потенціал та уяву.
Комплект поставляється з усіма потрібними деталями. Його дуже просто зібрати. Підтримує два режими заряджання. Ви можете зібрати 7 різних транспортних засобів з використанням змінних частин.
Станція забезпечує 2 альтернативні джерела живлення вашого автомобіля (сонячна енергія та батареї ААА).
Експериментуйте із сонячною енергією, щоб побачити, як вона перезаряджає автомобіль, і дізнатися, як працює станція підзарядки.
Насолоджуйтесь годинами веселощів, змінюючи форму автомобіля в 7 різних конфігураціях, і їздіть в приміщенні і на відкритому повітрі.
особливості:
7 варіантів складання: Recharging station (Station Mode and Truck Mode), Concept Racer, Concept Car, Dump Truck, Bulldozer, Solar Car.
Освітня іграшка для дітей.
Зрозумілі та прості інструкції.
Екологічний матеріал.
Упаковка 19*25*6 см.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Електронний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 380 ₴











