Іграшка броньований вантажний автомобіль Колчан Української армії великий Orion.
Іграшка виконана з міцного харчового пластику, що дозволяє грати як удома так і у дворі, у пісочниці, катати за собою на мотузку по вулиці.
Особливістю іграшки є велика кількість рухомих елементів - двері, люки, трапи, що відкриваються.
Розмір іграшки 31х12х14

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴












