Іграшка ракетна установка Української армії великої Orion
Іграшка ракетна установка Української армії від ТМ Orion виготовлена із пластику, пофарбована в зелений колір.
Ракети, пудемет та кришка люка рухливі.
Довжина іграшки близько 30 див.
Призначена для дітей віком від 3 років.
Відмінно підійде для гри на вулиці та в пісочниці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴








