Іграшковий вертоліт швидкої допомоги Orion
Юний фанат авіаційної техніки неодмінно зрадіє гелікоптеру швидкої допомоги від українського виробника Orion!
особливості:
- відмінна деталізація;
- яскраве забарвлення;
- Ігровий набір виготовлений із первинного пластику, який відмінно витримує активну експлуатацію.
З вертольотом швидкої допомоги кожен хлопчик зможе уявити себе командиром або хоробрим пілотом повітряного судна, який виконує чергову рятувальну спецоперацію.
Розмір упаковки: 29 см × 17.5 см × 10 см
Упаковка:Сітка
Вік: від 3 років
Юний фанат авіаційної техніки неодмінно зрадіє гелікоптеру швидкої допомоги від українського виробника Orion!
особливості:
- відмінна деталізація;
- яскраве забарвлення;
- Ігровий набір виготовлений із первинного пластику, який відмінно витримує активну експлуатацію.
З вертольотом швидкої допомоги кожен хлопчик зможе уявити себе командиром або хоробрим пілотом повітряного судна, який виконує чергову рятувальну спецоперацію.
Розмір упаковки: 29 см × 17.5 см × 10 см
Упаковка:Сітка
Вік: від 3 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертоліт |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 265 ₴










