Розвивальна гра 3D-сортер яєчний лоток Динозаври
Чудова розвивальна гра-сортер яєчний лоток Динозаври — ідеальне придбання для розвитку пам'яті та логічного мислення, тренування дрібної моторики, координації рухів, сприйняття нових кольорів і форм.
Завдання малюків — знайти половинки, які підходять один одному, і зібрати яйце, розмістивши його в заглибленні лотка.
Особливості:
- розвивальна іграшка має цікавий дизайн у формі лотка для яєць;
- у наборі представлені 12 яєць;
- тематика — Динозаври;
- кожне яйце складається з 2 частин, одна з яких містить об'ємне зображення, а інша — заглиблення такої ж форми;
— ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, що не становить загрози здоров'ю дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Діаметр упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴










