Конструктор колісна гаубиця з фігуркою і міномет
Конструктор складається з 159 деталей, з яких можна зібрати колісну гаубицю з фігуркою й міномет.
У комплекті:
- деталі
- інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 159 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴



