Конструктор машина швидкої допомоги з докторами та мотоциклом із мотоциклістом
867 ₴
- Готово до відправки
- Код: M38-B1065
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор машина швидкої допомоги з докторами та мотоциклом із мотоциклістом
Конструктор складається з 328 деталей, з якого можна зібрати машину швидкої допомоги з персоналом і мотоциклом.
У комплекті:
- деталі
- інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 328 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴



