Конструктор Військова техніка - Великий БТР Qman - складається з 8 маленьких наборів військової техніки із загальною кількістю деталей 361 шт.
З кожного невеликого набору можна зібрати маленьку модель військової техніки.
Зібравши всі 8 наборів разом, можна побудувати Великий БТР.
У нашому магазині ви можете купити як весь набір, так і окремо будь-який з 8 малих наборів.
Великий набір складається з наступних конструкторів:
- 1803-1 - 49 деталей - джип
- 1803-2 - 38 деталей - авіаносець
- 1803-3 - 46 деталей - транспортний корабель
- 1803-4 - 38 деталей - літак бомбардувальник
- 1803-5 - 45 деталей - літак винищувач
- 1803-6 - 62 деталі - БТР
- 1803-7 - 38 деталей - підводний човен
- 1803-8 - 45 деталей - вертоліт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 49 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴



