Конструктор автомобіль поліцейського спецназу 3 в 1

Конструктор автомобіль поліцейського спецназу 3 в 1
Конструктор складається з 72 деталей, з якого можна зібрати поліцейську машину в трьох варіантах.
В комплекті:
- деталі
- наклейки
- інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 72 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Поліцейська серія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴



