Конструктор Космічна ракета

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





