Конструктор Ферма - з трактором, причепом, фігурками, тваринами
Конструктор складається з 262 деталей з яких можна зібрати різнокольоровий трактор із причепом, фігурки фермерів та свійських тварин.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 262 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Ферма |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴




