Іграшка військова вантажівка з кунгом інерційним світлом звуком
"TK Union Group" представляє нову колекцію металевих моделей машин "Авто Експерт" - "Видатні моделі світу".
Культові автомобілі нового покоління виконані в масштабі 1:50.
Гумові колеса з протекторним візерунком, пророблений салон із пластику й докладно деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичний вигляд.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна і стрімкого розгону. Відкривання дверей відтворює клаксон, сигнал заднього ходу та установку сигналізації. Під час програвання звукових ефектів передні й задні фари підсвічуються.
Особливості моделі:
• масштаб 1:50;
• докладна деталізація;
• інерційний механізм;
• відкриваються двері, багажник, капот;
• підсвічування фар;
• реалістичні звуки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 379 ₴











