Іграшка Volvo комунальний сміттєвоз Автопром
Іграшка Volvo комунальний сміттєвоз Автопром
У машинки металева кабіна з дверима, що відкриваються.
Пластиковий кузов із рухомими деталями.
Машинка оснащена інерційним механізмом.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴










