Іграшка Mercedes Mercedes AMG Автопром
Металева машинка Mercedes AMG стане чудовим подарунком як для маленького автолюбителя, так і для дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому. Машинка виготовлена в матовому сірому кольорі з золотими акцентами. Ігрова цінність моделі в тому, що вона має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість із оригіналом.
Масштаб 1:32
Функції:
- інерційний механізм
- звук
- світло
- відчиняються двері, капот, багажник
Працюють від батарейок 3 шт типу AG13 входять у комплект.
Розмір іграшки: 15,5*6*5,5 см
Розмір коробки: 19,5*9*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴










