Іграшка Камаз бетонозмішувач великий Orion 122
Машинка виконана з якісного та безпечного пластику, який не деформується з часом, не вигоряє та добре витримує різні удари.
Це ще одна іграшка із серії функціональних автомобілів ТМ Оріон.
Всі деталі машинки рухливі.
Рухливий кузов можна висувати та опускати.
Іграшка Камаз бетонозмішувач розрахована для дітей від 3 років.
Чудова іграшкова машинка для пісочниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴






