Іграшка Камаз самоскид Orion Зелений



Іграшка Камаз самоскид Orion 320
Машинка виконана з якісного та безпечного пластику, який не деформується з часом, не вигоряє та добре витримує різні удари.
Це ще одна іграшка із серії функціональних автомобілів ТМ Оріон.
Всі деталі машинки рухливі.
Рухливий кузов можна висувати та опускати.
Іграшка Камаз самоскид розрахована для дітей від 3 років.
Чудова іграшкова машинка для пісочниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



