Іграшка Камаз пожежна машина Orion


Іграшка Камаз пожежна машина Orion
Машинка виконана з якісного та безпечного пластику, який не деформується з часом, не вигоряє та добре витримує різні удари.
Це ще одна іграшка із серії функціональних автомобілів ТМ Оріон.
Всі деталі машинки рухливі.
Рухливий кузов можна висувати та опускати.
Іграшка Камаз пожежна машина Orion розрахована для дітей від 3 років.
Чудова іграшкова машинка для пісочниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴



