Машинка виконана з якісного та безпечного пластику, який не деформується з часом, не вигоряє та добре витримує різні удари.
Це ще одна іграшка із серії функціональних автомобілів ТМ Оріон.
Всі деталі машинки рухливі.
Рухливий кузов можна висувати та опускати.
Іграшка комунальна машина розрахована для дітей віком від 3 років.
Чудова іграшкова машинка для пісочниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





