Іграшка підводний човен Гарпун стріляє ракетами Orion
Іграшка підводний човен Гарпун стріляє ракетами Orion
Іграшкова бойова субмарина від українського виробника ТМ "Оріон".
Підводний човен виконаний з якісного ударопочного пластику, не має стороннього запаху, має відмінну деталізацію.
На борту у спеціальному відсіку встановлені 2 торпеди, які одним натисканням кнопок вилітають із кормової частини за мішенями – кораблями.
Іграшка оснащена коліщатками, тому може їздити рівною поверхнею.
У комплекті:
- субмарину;
- 2 торпеди;
- 2 мішені;
Розміри іграшки: 34 – 11 – 14 см;
Упаковка: сітка;
Вікова категорія: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Підводний човен |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴









