Іграшка Трамвай Татра Т-3 Автопром металопластик, модель трамвай



320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6411 А
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масштабована модель трамвая від Автопром з точною деталізацією, зовні копіює реально існуючий трамвай. Масштаб моделі: 1:87

Деталі іграшки виконані з металу, проте присутні і пластикові елементи. Трамвай може їздити сам за рахунок механізму інерційного руху.
Дана модель стане відмінним придбанням для юного колекціонера і допоможе йому розвинути необхідні навички в процесі гри!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трамвай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



