Іграшковий трактор асфальтоукладач, іграшка асфальтова катка інерційна



450 ₴
- Готово до відправки
- Код: Q 802 -Q17
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий трактор асфальтоукладач, іграшка асфальтова катка інерційна- іграшка пофарбована у жовтий колір
- рухомі деталі
- Точна деталізація
- інерційний механізм
- гумові колеса
- у коробці 26 см × 10 см × 13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бульдозер |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



