Іграшковий трактор бульдозер інерційний
- іграшка пофарбована в срібний колір із салатовими вставками
- рухомі деталі
- Точна деталізація
- інерційний механізм
- гумові колеса
- у коробці 20 см × 9 см × 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бульдозер |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴







