Планшет Музичні звірятка навчальна інтерактивна музична іграшка українською мовою
8 музичних інструментів та їх звуки
12 тварин та їх звуки
2 пісеньки
12 мелодій
12 загадок
у коробці 25*19*3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 19 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 3 мм |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴






