Музичний мікрофон навчальна інтерактивна іграшка українською мовою
Більшість маленьких дітей люблять співати і наслідувати своїх кумирів, а з таким набором це буде цікавіше і реалістичніше.
Кількість пісень: 14 (українська)
Розмір: 15 см
Розмір: 13х23х5см
Упаковка: слюда
Виробник: Limo Toy
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікрофон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴







