Смартфон Подзвони звірятам навчальна інтерактивна музична іграшка українською мовою



220 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 3675
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Подзвони звірятам навчальна інтерактивна музична іграшка українською мовою M 3675 від Limo Toy - інтерактивний багатофункціональний дитячий гаджет, який допоможе весело і цікаво вивчити не тільки цифри, а ще багато корисного:
- Вивчення назв геометричних фігур, тварин, кольорів;
- Відтворення голосів тварин;
- 20 віршиків про цифри та тварин;
- 5 пісеньок;
- набір номера телефону тваринки.
Іграшка оснащена регулюванням гучності.
Живлення: 3 батарейки типу ААА (у комплект не входять).
Розмір упаковки: 23 - 2 - 13 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Телефон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



