Планшет Абетка навчальна інтерактивна музична іграшка SK 0019 від Limo Toy – інтерактивний багатофункціональний дитячий гаджет, який допоможе весело та цікаво вивчити не тільки алфавіт, а й ще багато корисного, тому що має цілих 8 режимів:
1. Режим навчання літер та цифр.
2. Вивчення звуків та кольорів.
3. Вікторина.
4. 33 віршики, 10 про цифри.
5. Знайди слово та цифру.
6. Проста арифметика.
7. 42 загадки.
8. 3 пісні.
Кнопrb злегка об'ємні - чутливі та легкі до натискання.
Є можливість регулювання гучності.
Озвучено українською мовою.
Для роботи планшета необхідно 3 батареї типу ААА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 16 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






