Іграшка Bugatti chiron металева модель Бугатті Широн Автопром 1:36
Виробник: Автопром
зроблена з металу
масштаб 1 до 36,
довжина машинки 12,5 см,
гумові колеса,
двері відчиняються.
Модель має високу і точну деталізацію.
Для колекціонерів та дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Автопром |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴








