Іграшка ГАЗ-3221 пасажирська ГАЗель
Мініатюрна справжнього мікроавтобуса ГАЗ 3221, пасажирська газель, від Автопром, зроблена з металу і пластику, має інерційний механізм, що відкриваються передні двері. При натисканні на передні колеса вмикається світло передніх фар і звук машини, що працює. Іграшковий мікроавтобус Газель має кілька варіантів забарвлення. Іграшка добре деталізована. Машинка чудово поповнить Вашу колекцію машин та стане незамінним героєм у різних іграх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Тип | Автобус |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴







