Іграшка Volkswagen Scirocco R, металева модель 1:38




Іграшка Volkswagen Scirocco R, металева модель 1:38
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику та детально деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Особливості моделі:
• докладна деталізація;
• двері, що відкриваються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Автопром |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



