Музичний розвиваючий планшет-книга "Абетка" - навчальна іграшка
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-719-29
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний розвиваючий планшет-книга "АБЕТКА" - навчальна іграшка
Дозволить вашому малюку вивчити український алфавіт, цифри, геометричні фігури, кольори.
озвучено українською мовою
у коробці 29.5*19*2см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



