Музичний розвиваючий плашет - навчальна іграшка, українська мова
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK0016
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний розвиваючий планшет SK0016, який навчає:
- Вивчення цифр, фігур, кольору, назви тварин
- цікаві вікторини, знайди цифру, фігуру, колір, тварина
- весела гра - подзвони звірятам
- 6 пісеньок
- 5 танцювальних мелодій
- веселі історії та скоромовки від котика
- Українська мова
у коробці 25*19*2.5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 3 мм |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



