Дерев'яні овочі на липучках, розрізні. Комплектація на фото.
Дерев'яна досточка з дерев'яним ножем та дерев'яними продуктами на липучці – безпечний кухонний набір. За таку "куховарство" ви будете спокійні. Ніж не гострий, овочі та риба не залишать плям на одязі, зате чудово сприяють розвитку інтелекту дитини! Маля легко розучить назви продуктів, задіяє свою дрібну моторику та логіку. Всі деталі в наборі виготовлені з безпечних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Довжина упаковки | 19 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴






