Конструктор транспорт метро IBLOCK, вагон метро 438 деталей
1 387 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-921-383
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Iblock Вагон Метро – належить до серії "Міський транспорт".
Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі міського транспорту, що дозволяє дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а по завершенню у вас буде справжній вагон метро в якого відчиняються двері і транспорт зможе вільно їздити по будь-якій поверхні.
Такій набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
У комплекті:
- 438 деталі
- наліпки
- інструкція
Рекомендовано для дітей від 6 років.
Розмір зібраної іграшки: 27,5*7*10,2 см
Розмір коробки: 46*28,5*6,4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 438 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 64 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387 ₴








