Конструктор 10в1, Конструктор IBLOCK 216 деталей, мульті models 10в1, дитячий конструктор 10 машинок


Конструктор IBLOCK "10 в 1"
Мульті MODELS, з деталей якого можна зібрати 10 машинок! Справжня знахідка для батьків, чиї діти обожнюють конструктори. Адже інтерес до гри значно довший, варіантів для фантазії і різновидів виробів більше.
! Сумісний з конструкторами світових виробників
Склад:
- 216 деталей
- інструкція (а також на коробці предсавлений код для скачування інструкції)
- наліпки
Вікові обмеженя: 3+
Упаковано: картонна коробка 38.5*21.5*5.5 см (усі надписи українською мовою)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 216 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5.5 мм |
| Довжина упаковки | 21.5 мм |
| Ширина упакування | 28.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



