Іграшка літак винищувач, звук, світло, інерція Синій
Винищувач - це військовий літак, призначений для знищення повітряних цілей.
Модель WY 770 A виконана в масштабі 1:16. Винищувач заряджений 6 ракетами, а в кабіні пілота сидить військовий. Виконана техніка в красивому та естетичному дизайні. Конструкція деталізована і рівномірно забарвлена. Виготовлена з первинної пластмаси, іграшка не має запаху і її дуже приємно тримати в руках.
Особливості моделі WY 770 A:
- важіль відкриває кабіну з силовим двигуном;
- коли кришка відкрита спрацьовує низка звуків пострілу, хвіст, кабіна і фари винищувача підсвічуються червоним світлом;
- інерційний механізм;
- в кабіні пілота сидить чоловічок.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу «AG-13» - входять в комплект.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Літак |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴











