Розвиваюча іграшка сортер Шкільний автобус "Умняга", Музичний автобус
711 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7511
Шкільний автобус "Умняга" від відомого виробника "Play Smart" - це яскрава, багатофункціональна іграшка, яка відмінно підійде для маленьких користувачів віком від 12 місяців і буде сприяти комплексному, всебічному розвитку!
Функціональна модель відрізняється чудово проробленим дизайном, гармонійно підібраними кольорами та обтічною дуже компактною конструкцією. Корпус прикрашений яскравими зображеннями маленьких пасажирів, кожен з яких зайнятий своїми справами. Вилиті елементи декору і написи "School bus" надають іграшці тематичний і ще більш захоплюючий формат.
Дах автобусика обладнаний обертовою бочечками і функціональним сортером, де кожне натискання супроводжується новою реплікою, звуком або пісенькою.
Модель обладнана 5 функціями: -
- тварини та звуки;
- цифри;
- форми та кумедні звуки;
- фрази;
- веселі пісеньки.
При кожному закиданні фігурки у відповідний осередок, зірочка на даху підсвічується мерехтливим підсвічуванням. Також в іграшці вбудований режим нагадування, автобус відтворює 2 різні фрази закликаючи малюка до захоплюючіої гри.
Особливості моделі:
- яскравий і ергономічний дизайн;
- розвиває функціонал;
- веселі пісеньки;
- рухливі елементи.
Звукові та світлові ефекти працюють від 2х батарейок типу "АА" - входять в комплект.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сортер |
| Вік | От 12 мес |
| Стать | Унісекс |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 310 мм |
- Ціна: 711 ₴



