Конструктор для малюків Play Smart - це реалістичні моделі різної техніки. Дитина зможе зібрати повноцінну іграшку - машину таксі.
Іграшки збираються-розбираються за допомогою викрутки (в комплекті).
Іграшкова техніка забезпечена звуковими і світловими ефектами.
В комплекті:
- - машинка;
- - викрутка;
- - наклейки на машинку;
- - інструкція.
Особливості моделі:
• збирається і розбирається за принципом конструктора;
• в зібраному вигляді являє собою повноцінну машинку для гри;
• докладна деталізація;
• відкриваються двері;
• звукові та світлові ефекти;
Розмір упаковки: 280 х 210 х 120 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 12 мм |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Транспорт |
| Вік | Від 3-х років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



