Іграшка синій Потяг метро вагон метал Автопром вагон-метро



Масштабована модель синього пасажирського вагона від Автопрома з точною деталізацією зовні копіює реально наявний вагон поїзда метро.
Деталі іграшки виготовлені з металу, проте є й пластикові елементи.
Двері вагона відчиняються. На кожному вагончику є фаркоп для зчеплення вагонів між собою.
Ця модель стане чудовим придбанням для юного колекціонера та допоможе йому розвинути необхідні навички в процесі гри!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5.5 мм |
| Довжина упаковки | 7 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 19.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴



