Яскрава та безпосередня лялька ZT 1708 з теплих країв принесе в сім'ю справжнє тепло.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виготовлена з якісних полімерних матеріалів;
- одягнена в яскраве вбрання;
- у ляльки гарне довге волосся, яке можна укладати та робити зачіски;
- гарний кулон на шиї та квітка на голові;
— у ляльки в наборі є тропічний посох.
Принцеса тропічних лісів вже готова прийти в гості до вашої дитини. Лялька наділена незвичайною красою очей, які не залишать без уваги жодну дитину. Лялька одягнена в яскраве тропічне вбрання, а посох дає нам зрозуміти, що це справжня принцеса тропічних лісів.
Комплектація:
- лялька
- посох
- заколка
— кулон.
Розмір упаковки:
16 см × 11 см × 35 см
Паковання:
Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Гума |
| Персонажі | Моана |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 16 мм |
| Довжина упаковки | 35 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



