Фігурка Мауї головного героя з усіма улюбленого мультфільму Моана виготовлена в реалістичному дизайні.
Особливості моделі:
- реалістичний дизайн;
- рухомі елементи — руки та ноги;
- поєднані матеріали — гума та пластик;
— аксесуари — гак і намисто.
Приголомшлива іграшка чарівного напівбога з мультфільму. Цей чарівний герой підкорює з першого погляду, він здається зухвалим і самозакоханим, але на ділі чуйний і добрий. Саме він подарував своїм дорогоцінним гаком і допоміг у вирішальний момент.
Іграшка добре деталізована, дуже рухома, виготовлена з міцних і якісних матеріалів, не має сторонніх запахів.
Гра з головним персонажем принесе не тільки задоволення дитині, а й допоможе розвинути фантазію, уяву та дрібну моторику. Фігурка заввишки 25 см стане чудовим подарунком для дітей від 3 років.
Розміри/габарити
- довжина (см):
16 см
- ширина (см):
7 см
- висота (см):
25 см
Розмір упаковки:
25.5 см × 9 см × 28.5 см
Паковання:
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Гума |
| Персонажі | Моана |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 9 мм |
- Ціна: 430 ₴



