Робот трансформер вантажний автомобіль із мечем і щитом Мечоносець
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8157
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захопливий робот-трансформер стане справжнім другом будь-якому хлопчику.
Трансформер — це робот, який усього за кілька рухів перетворюється на машину та навпаки. Зустрічайте найвідваніших з усіх автоботів, який збирається в потужну вантажівку-тягач.
Після битви з ворогами дитина зможе переконувати його в вантажівку та поїхати далі в захопливу подорож.
Усі елементи іграшки виготовлені із пластику. Зовні робот схожий на героя фільмів і коміксів, що робить іграшку ще цікавішою.
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного та просторового мислення, а також навчає основ моделювання.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴









