Набір для малювання "Художник - казки" в коробці 46 предметів Принцеси

190 ₴
- Готово до відправки
- Код: MK3223
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для малювання "Художник", з фарбами, олівцями, фломастерами, для маленького художника.
В набір входить 46 предметів - фломастери, фарби, олівці, крейди.
Все це художнє багатство упаковано в коробку (розміром 19*19*9.5 см).

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 9.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 46 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Основні | |
| Упаковка | Принцеси |
| Кількість в пакованні | 46 шт. |
| Призначення | Для паперу |
| Тип | Набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



