амолет 660 А-313 із серії "Six-Six-Zero" призначений для вантажного перевезення вантажів і транспорту.
Особливості літака:
- масштаб 1:64;
- інерційний механізм;
- 4 кнопки зі звуковими ефектами;
- парогенератор;
- підсвічування двигунів;
- ручка для перенесення;
- розбірна конструкція.
Модель літака виконана в колірному поєднанні червоного і білого кольору з жовтими лініями і білими написами англійською мовою. Корпус літаючого засобу і вантажний трап розкривається, даючи можливість завантажувати та розвантажувати різні вантажі для перевезення. Також модель обладнана 4-ма звуковими кнопками:
- звук зльоту літака;
- звуки роботи техніки;
- сигнал і гудок;
- сирена.
Під час звукових ефектів двигуни підсвічуються синім і зеленим світлом.
Комплектація:
- літак;
- 3 машинки;
- дорожні знаки.
Ефекти працюють від 3-х батарейок 1.5 V типу «АА» - не входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Літак |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 890 ₴












