ТМ Play Smart представляє свою новинку з серії "Вертоліт" - повітряний транспорт спецслужб 9716 . Масштаб 1:43!
Вертоліт виконаний з первинного пластику, а конструкція повністю повторює оригінальний зовнішній вигляд повітряного транспорту.
Особливості моделі:
- рухливі гвинти;
- проектор з білим світлом;
- двері, що відкриваються;
- лебідка на заводном механізмі;
- підсвічування лобового скла - синім кольором;
- реалістичні звуки вертольота - звуки гвинта і сигнал.
Розмір вертольота - 35×9.5×15 див.
Ефекти працюють від 3-х батарейок АА - не входять в комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертоліт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



