Мініатюрна машинка ВАЗ 2104 Жигулі, від Автопром, зроблена з металу, має інерційний механізм, звукові і світлові эффеты, гумові колеса.
Забарвлення іграшки виконана в трьох варіантах - чорний, білий, червоний.
Модель має високу і точну деталізацію.
Машинка ВАЗ чудово поповнить Вашу колекцію машин і стане героєм в різних іграх.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴







