Іграшка вантажний літак конвертоплан Bell V-22 Osprey сірий
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: WY 490 A
Літак WY 490 AB це масштабоване модель військового повітряного транспорту - конвертоплан Bell V-22 Osprey . Масштаб 1:72!
Модель представлена в двох кольорах:
- жовтий;
- сірий.
Корпус транспорту прикрашений помаранчевими вставками і написами - "Adventure", номерним знаком та абревіатурою.
Головна особливість літака - крила. На них розташований спеціальний ролик, який приводить в дію руху лопатей. Гвинти на крилах можна зафіксувати в двох положеннях: горизонтально і вертикально. Механізм не пов'язаний між собою, тому фіксація здійснюватися окремо для кожного гвинта.
Колеса літака обладнані інерційним механізмом.
На хвості розташовано три функціональні кнопки, які активують світлові і звукові ефекти:
- підсвічування червоним кольором - ніс і хвіст літака;
- трикутна кнопка - звук зльоту зі звуком гвинтів;
- квадратна кнопка - сигнал сирени зі звуком гвинтів;
- кругла кнопка - звук гвинтів.
Ефекти працюють від 3-х батарейок AG-13 - входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Літак |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 620 ₴








